Innovia FÉR


 • Vážený zákazník,

  Ako jediná spoločnosť na Slovensku, sme pre Vás pripravili program, kde už z názvu vyplýva, že prvoradým poslaním našej spoločnosti je férový prístup ku klientovi a hlavne poukázať na stabilitu silného partnera, pri realizácii Vašich snov a predstáv. V uplynulom období sa v rámci „pseudo - konkurenčného“ boja rozšírili praktiky nekalých súťaží, resp. nekalých praktík ako ohováranie, poškodzovanie dobrého mena spoločnosti v podobe šírenia rôznych nepravdivých informácií od, či už konkurenčnej spoločnosti, alebo akýmkoľvek iným spôsobom.

  V podstate sa ani týmto „taktiež“ podnikateľom niet čo čudovať, nakoľko sme sa aj vďaka ich praktikám stali najväčšou spoločnosťou v oblasti revitalizácie bytového fondu v rámci SR s troma pobočkami a vyše 4 stovkami pracovníkov. Často krát sa do rúk zástupcov, alebo vlastníkov bytov, dostávajú fotografie zlých detailov, ktoré ani buď nie sú z našej stavby, alebo ak aj sú, nie je k nim povedaná pravda. Nevravíme týmto, že sme bezchybní a preto sme sa rozhodli ísť s pravdou von a akákoľvek reklamácia, ktorá bola, alebo bude podaná, bude zverejnená na našej webovej stránke, s kompletným popisom závady, termínom jej odstránenia, a vyjadrením spokojnosti klienta.
  Naozaj sa nemáme za čo hanbiť, ani čo skrývať a ako jediný sa snažíme týmto programom predchádzať dezinformáciám, ktorých je v poslednej dobe viac ako dosť. Pochopili sme totiž už veľmi dávno, že minimálne tak, ako je potrebná dôslednosť pri realizácii, je potrebné dbať na spokojnosť samotného klienta a v prípade akéhokoľvek problému, tento riešiť čo najpromptnejšie.

  No a čo robiť v prípade, ak Vám niekto tvrdí, že konkurencia pokazila tamtú stavbu, ešte tamtú a tamtú...
  a on je samozrejme dokonalý? Vedzte, že je to absolútna lož, nakoľko na našom území SR neexistuje stavebná spoločnosť, ktorá by nespravila akúkoľvek chybu. Skôr by sme zrátali na prstoch jednej ruky tie spoločnosti, ktoré sa k vzniknutým chybám postavia tvárou a neschovávajú sa za byrokratické administratívne úkony kvôli naťahovaniu času, to v tom lepšom prípade, v horšom prípade, neriešia situáciu absolútne vôbec, tých je bohužiaľ väčšina. Dúfam, že tento program bude nápomocný pre klienta na objektívne vytvorenie názoru a tak isto aj pre našich „taktiež“ konkurentov, ako osveta v ich ďalších krokoch obnovy.